Projektowanie graficzne222

Projektowanie graficzne

Projekty tak dobre, że koza nie siada!

Jak Koza się pasie?

Aby Koza rosła w siłę, stosujemy indywidualny proces tworzenia.

Pamiętaj, że brief jest konieczny do współpracy – zarówno dla Ciebie jak i dla nas. W ten sposób uzyskamy wszystkie niezbędne informacje, by móc Cię zadowolić, a projekt przebiegł sprawnie. Prosimy, byś wypełnił brief jak najdokładniej.

Projekt Logo

Dobre logo to Twoja wizytówka – jak kozia bródka.

Identyfikacja wizualna

Logo już masz, ale to nie koniec naszej przygody!

Materiały reklamowe

Zamów projekt z wydrukiem

Projekt Logo

W świecie ogromnej konkurencji na rynku logo będzie Twoim znakiem rozpoznawczym. Dzięki niemu wzrośnie zaufanie klientów; możesz nim także kreować pierwsze wrażenie, jakie marka wywołuje na odbiorcy. Oryginalny, ale nie przekombinowany pomysł, który zapada w pamięć i wyróżnia się w tłumie – oto przepis na dobre logo! 

Identyfikacja Wizualna

Teraz możemy ustalić, jak uspójnić wizerunek Twojej firmy. 

 Identyfikacja wizualna jest jak tożsamość marki – te kilka kolorów, odpowiedni font oraz subtelne niuanse na wizytówkach czy akcydensach wzmocnią Twoją pozycję na rynku, ukażą charakter firmy oraz podkreślą, że jest ona spójna i konsekwentna w działaniu. 

Nie zapomnij również o oprawie graficznej Facebooka – przygotujemy dla Ciebie szablon oraz inne elementy. 

Materiały Reklamowe

Materiały reklamowe to dodatki, które torują Twojej firmie drogę do świadomości klientów, dlatego warto je mieć pod ręką. Dla Ciebie zaprojektujemy m.in. rollupy, opakowania, koszulki, kubki, papier firmowy, wizytówki, katalogi produktowe, banery reklamowe oraz wiele innych. Po prostu daj znać, czego potrzebujesz, a my wyczarujemy to dla Ciebie. 

Ostatnie Projekty

Studio KOZA

© 2020 Studio KOZA