case study

Golden Bees

Pasieka Golden Bees
– Miodowy Makeover

Pasieka Golden Bees zawołała do Studio Koza z prośbą o kurację wizualną! Chcieliśmy nie tylko, żeby miody były słodkie, ale i etykiety oraz sklep internetowy równie pyszne!

projekty opakowań i etykiet, wizualizacje i mockupy produktowe, projekt strony internetowej, projekt sklepu internetowego

etykiety

Etykiety jak z bajki

Zaczęliśmy od etykiet na słoiki, żeby każdy kumpel w sklepie pomyślał: “Wow, te pszczoły muszą żyć w krainie miodu!” Dodaliśmy do tego ekologiczne vibes, bo Pasieka Golden Bees to prawdziwi pszczołowi trendsetterzy!

sklep internetowy

Online’owe królestwo dla miłośników ekologii i smakoszy miodu!

nasza koza, zaszyła się w pracowni i stworzyła szatę graficzną sklepu internetowego. Jasne kolory, przyjazny design – mówią, że teraz samo wejście do sklepu to jak wkraczanie do ogrodu pełnego miodowych łakoci!

efekty współpracy

Pasieka Golden Bees ma teraz miodowy blask!

Dzięki naszemu projektowi, Pasieka Golden Bees zyskała atrakcyjne etykiety i funkcjonalny sklep internetowy, pozostając wierna swoim ekologicznym wartościom. A to jeszcze nie wszystko! Cały ten miodowy show zrealizowaliśmy w ścisłej współpracy z Websolutions – firmą, która sprawiła, że nasze projekty stały się interaktywną rzeczywistością online. Dzięki nim Pasieka Golden Bees świeci teraz jak miodowe słońce!

Zapraszamy do Obejrzenia Gotowej Strony