case study

Mapenso

Projekt brandingowi dla firmy Mapenso

Wprowadzenie

Mapenso to innowacyjna firma, która wkracza na rynek oferując zaawansowane technologiczne rozwiązania dla przemysłu spożywczego, specjalizując się w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki ryb. Mapenso potrzebowało nie tylko wyjątkowej tożsamości wizualnej, ale także strategii komunikacji, która pomoże im przyciągnąć uwagę klientów i zyskać zaufanie w konkurencyjnym środowisku.

Cele Projektu

Kreowanie profesjonalnej marki w branży technologii spożywczych

Projekt obejmował stworzenie nowego logo, wizytówek, papieru firmowego, kalendarzy, życzeń świątecznych (mailing), a także zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej.

Projekt logo, projekt kalendarza, papier firmowy, wizytówka, projekt i wdrożenie strony, życzenia świĄteczne – Mailing.

strona www

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Najważniejszym elementem projektu był projekt i wdrożenie nowej strony internetowej Mapenso. Strona została zaprojektowana z myślą o przejrzystości, łatwości nawigacji i dostarczeniu informacji klientom. Dodatkowo, wdrożyliśmy funkcje takie jak formularze kontaktowe, które ułatwiały interakcję z klientami oraz sekcje zawierające informacje o produktach i szkoleniach.

Efekty 

Nowa marka w branży technologi spożywczych

Cieszymy się z wyników naszej współpracy z firmą Mapenso. Wprowadziliśmy unikalny wizerunek, profesjonalne logo i spójną identyfikację wizualną. Nasza strategia komunikacji skupiała się na zaawansowanych rozwiązaniach i innowacyjności Mapenso, a nowa strona internetowa ułatwiła dostęp klientom do informacji o produktach i usługach.

Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie możecie zobaczyć, jak nasza praca przyczyniła się do stworzenia unikalnego wizerunku marki oraz ułatwiła dostęp do istotnych informacji.