case study

W ZWIĄZKU
Z NATURĄ

Fundacja
“W związku z naturą” – Przytulna Przyroda

Wprowadzenie

Fundacja “W związku z naturą” – inicjatywa, która za pomocą warsztatów i wydarzeń integruje ludzi z naturą. Ich misją jest łączenie ludzi z otaczającym światem przez ekologiczną edukację, terapie lasem, parmakulturę i wiele innych fascynujących aktywności. Zawsze pełni entuzjazmu i uśmiechu, oferują zarówno dzieciom, firmom, jak i osobom prywatnym unikalne doświadczenia z przyrodą.

cele projektu

Ożywienie natury przez kreatywną stronę

Fundacja “W związku z naturą” zwróciła się do naszej agencji “Studio KOZA” z prośbą o stworzenie ich identyfikacji wizualnej oraz zaprojektowanie funkcjonalnej strony internetowej. Naszym celem było zaprojektowanie logo, ulotki i stworzenie witryny, które oddawałoby esencję ich działalności, a która wcieliłaby się w kreatywną i przyjazną naturze atmosferę fundacji.

Projekt logo, projekt strony, wdrożenie strony, projekt ulotki

Projekt logo

Przyrodnicza magia w sercu

Kiedy przystąpiliśmy do tworzenia identyfikacji wizualnej, wiedzieliśmy, że naszym symbolem będzie serce, które wypełnione jest przyrodą, jak magiczne zaklęcie. To proste, a zarazem wyraziste logo, które oddaje pasję i zaangażowanie fundacji w działania na rzecz ekologii.

Przyrodnicze Barwy Serca

W logo wykorzystaliśmy kolory lasu i natury, żeby odzwierciedlało to naszą miłość do przyrody i pozytywne emocje, które wywołuje odkrywanie piękna natury. Zieleń symbolizuje harmonię i radość, a umieszczenie jej w sercu logo to jak zaproszenie do magicznego świata natury.

Ulotka

Przygoda z naturą
w rasięgu ręki

Projekt ulotki powstał poprzez zainspirowanie się kreatywnym podejściem do przyrody przez fundacjię “W związku z naturą”. Naszym celem było przedstawienie oferty w sposób tak aby zachęcić do uczestnictwa w ekologicznych przygodach oferowanych przez fundację.

Strona www

Kolorowe inspiracje

Kiedy przystąpiliśmy do tworzenia identyfikacji wizualnej, wiedzieliśmy, że naszym symbolem będzie serce, które wypełnione jest przyrodą, jak magiczne zaklęcie. To proste, a zarazem wyraziste logo, które oddaje pasję i zaangażowanie fundacji w działania na rzecz ekologii.

Efekty Przyrodniczych Inspiracji

Przytulna przyroda w pełnej krasie

W rezultacie naszych przyrodniczych inspiracji powstał wyjątkowy projekt dla fundacji “W związku z naturą”. Nasze logo, ulotka i strona internetowa oddają pasję i zaangażowanie fundacji w zbliżenie człowieka z naturą, tworząc pełen kolorów i radości świat ekologicznych przygód. Dzięki współpracy z fundacją, pragniemy inspirować innych do odkrywania uroku i piękna natury, zachęcając do wspólnego działania na rzecz naszej przyrodniczej planety.

Zapraszamy do obejrzenia gotowej strony, gdzie pełna kolorów przygoda z naturą czeka na Ciebie!